Darmowa wycena

Tłumacz angielski – praca zdalna

Czy znasz język angielski na perfekcyjnym poziomie? Jeśli tak, buduj swoją karierę z nami! Pracuj jako tłumacz i zarabiaj przez Internet.

Rekrutacja

Praca zdalna – tłumacz angielskiego

Biuro tłumaczeń Native Writer ogłasza otwarty nabór do swojego zespołu.

Szukamy profesjonalistów, aby wspólnie realizować zdalne projekty translatorskie.

Zakres pracy obejmuje tłumaczenie z angielskiego na polski i odwrotnie. Jeśli możesz pochwalić się doskonałą znajomością języka, aplikuj do nas!

Jakie korzyści daje

Praca u Native Writer

Nasz model działania jest efektem tysięcy wykonanych zleceń.

Zapewniamy szereg możliwości zarówno dla naszych klientów, jak i tłumaczy.

Przejrzyste zadania

Przesyłamy zamówienia z jasno określonym briefem, terminem oraz stawką. Jednym kliknięciem wybierz zlecenia, które chcesz wykonać.

Wynagrodzenie bez limitu

Nie tworzymy sztucznych ograniczeń. Twoje zarobki zależą wyłącznie od ilości zrealizowanych zleceń.

Możliwość rozwoju

Wypromujemy Twoją osobę na naszej stronie. Klienci będą mogli zamawiać tłumaczenia bezpośrednio od Ciebie.

Stabilna współpraca

Współpracujemy z setkami klientów. Z naszym biurem tłumaczeń nie będziesz narzekać na brak pracy.

Czym wyróżnia się nasza

Praca dla tłumacza angielskiego

Elastyczne warunki

Samodzielnie decyduj, które zadania chcesz realizować i za jaką kwotę.

Tryb zdalny

Współpraca przebiega w 100% online na autorskim systemie Native Writer.

Stałe zlecenia

Wykorzystaj swoje umiejętności i ciesz się zapełnionym grafikiem.

Nasze

Oczekiwania wobec kandydatów

Angielski poziom C2

Wymagamy doskonałej znajomości języka angielskiego w piśmie.

Komunikatywność

Sprawny kontakt jest dla nas podstawą efektywnej współpracy.

Organizacja pracy

Oczekujemy bezwzględnej terminowości oraz zaangażowania.

Nabór otwarty

Formularz rekrutacyjny

Wypełnij poniższy formularz i aplikuj na stanowisko tłumacza zdalnego.

    Dane osobowe

    Języki obce (C2)

    CV

    Jak wygląda

    Przebieg rekrutacji

    Tłumacz języka angielskiego to praca, którą możesz zdobyć w zaledwie trzech krokach.

    1

    Złóż aplikację

    Wypełnij formularz rekrutacyjny zamieszczony na naszej stronie.

    2

    Oczekuj na kontakt

    Rozpatrzymy Twoją kandydaturę, od której zależy kolejny etap rekrutacji.

    3

    Realizuj zlecenia

    Otrzymasz dostęp do platformy, gdzie czekają na Ciebie pierwsze zamówienia.

    FAQ

    Pytania i odpowiedzi

    Rozwiewamy wątpliwości dotyczące pracy tłumacza angielskiego.

    Czy rekrutacja jest aktualna?

    Tak, nadal prowadzimy nabór na stanowisko angielskiego tłumacza.

    Native Writer stale poszerza zespół o specjalistów znających języki obce – poszukujemy także tłumaczy niemieckich, francuskich, hiszpańskich i wielu innych. Jeśli spełniasz nasze wymagania, wyślij formularz rekrutacyjny.

    Przesłałem zgłoszenie – co dalej?

    Przeanalizujemy Twoją kandydaturę i skontaktujemy się z Tobą.

    Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń proces ten może zająć do kilku tygodni.

    Jaka jest forma rozliczeń?

    Rozliczamy się na podstawie wystawianych faktur – zarówno na zasadzie B2B, jak i za pośrednictwem firm pośredniczących, jak np. Useme.

    Jakie jest wynagrodzenie?

    Zarobki zależą od ilości oraz rodzaju tłumaczeń, które zrealizujesz.

    Należności za wykonane zadania przelewamy na Twoje konto w każdym miesiącu.

    Co jeśli dopiero zaczynam karierę?

    Niestety rozpatrujemy zgłoszenia wyłącznie od zawodowych tłumaczy.

    Kontakt

    Native Writer - Biuro Tłumaczeń Online

    elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 577 470 101
    elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@nativewriter.pl