Darmowa wycena

Tłumacz – praca zdalna

Jesteś doświadczonym tłumaczem i chcesz pracować zdalnie? Ta oferta jest kierowana właśnie dla Ciebie!

Rekrutacja

Praca zdalna dla tłumacza

Rekrutujemy do naszego biura tłumaczeń Native Writer.

Poszukujemy osób, które doskonale posługują się językiem obcym w piśmie i chcą razem z nami zdalnie realizować projekty translatorskie.

Jeśli masz doświadczenie w tej branży i możesz pochwalić się znajomością języka na perfekcyjnym poziomie – serdecznie zapraszamy Cię do współpracy.

Jakie korzyści daje

Praca tłumacza u Native Writer

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, aby stworzyć lepsze warunki pracy.

Zapewniamy wiele udogodnień, a także oferujemy szereg możliwości i wsparcie w Twoim rozwoju.

Wybór zadania

Dostajesz dostęp do naszego systemu, w którym przesyłane są wszystkie zlecenia. Sam decydujesz, które z nich chcesz wykonać i w jakiej cenie.

Promocja

Zapewnimy Ci promocję na naszej stronie, dzięki której klienci będą mogli zamówić usługę bezpośrednio od Ciebie.

Wysokie wynagrodzenie

U nas zarabiasz bez ograniczeń. Od Ciebie zależy, ile realizacji w miesiącu wykonujesz i jakie są Twoje zarobki.

Stała współpraca

Każdego dnia otrzymujemy wiele nowych zamówień, więc z pewnością będziesz miał w czym wybierać.

Czym wyróżnia się nasza

Praca dla tłumacza

W 100% online

Zarabiaj z domu i ciesz się komfortowymi warunkami pracy.

Elastyczność

Sam wybieraj sobie zadania i decyduj, w jakiej cenie je zrealizujesz.

Stałe zlecenia

Stwórz własny grafik i pracuj w optymalnych dla Ciebie godzinach.

Nasze

Wymagania na stanowisko tłumacza

Język obcy poziom C2

Wymagamy znajomości języka na wysokim poziomie.

Komunikatywność

Sprawny kontakt zapewni nam dobrą organizację i efektywną współpracę.

Terminowość

Realizacja zleceń zgodnie z terminem to atut naszej firmy.

    Dane osobowe

    Języki obce (C2)

    CV

    FAQ

    Pytania i odpowiedzi

    Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania związane z pracą tłumacza w naszym biurze.

    Czy rekrutacja jest aktualna?

    Tak, nadal poszukujemy osób do zdalnej pracy tłumacza wielu języków.

    Nasza firma cały czas rośnie i poszerza grono nowych pracowników. Otrzymujemy coraz więcej zamówień, dlatego nieustannie prowadzimy nabór. Jeśli więc spełniasz nasze kryteria, nie czekaj i aplikuj!

    Co jeśli dopiero zaczynam karierę?

    Niestety, poszukujemy tylko profesjonalistów.

    Jeśli nie masz doświadczenia, zachęcamy do wzięcia udziału w naszych praktykach dla tłumacza.

    Jakie jest wynagrodzenie w pracy tłumacza?

    Twoje zarobki zależeć będą od ilości zleceń, jakie zrealizujesz.

    Każde zamówienie jest indywidualnie wyceniane. To Ty decydujesz, którego zadania się podejmujesz i w jakiej cenie.

    Wysłałem zgłoszenie – co dalej?

    Rozpatrzymy Twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.

    Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Proces ten trwa od kilku dni do kilku tygodni w zależności od liczby zgłoszeń oraz zapotrzebowania.

    Jaka jest forma rozliczeń?

    Rozliczenie następuje na podstawie faktury.

    Jak odbywa się

    Proces rekrutacji

    Od rozpoczęcia pracy w naszej firmie dzielą Cię jedyne trzy kroki.

    1

    Złożenie aplikacji

    Wypełnij powyższe zgłoszenie rekrutacyjne i prześlij nam swoją kandydaturę.

    2

    Oczekiwanie na kontakt

    Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

    3

    Rozpoczęcie współpracy

    Otrzymujesz dostęp do naszego sytemu i rozpoczynasz wygodną pracę zdalną.

    Kontakt

    Native Writer - Biuro Tłumaczeń Online

    elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 577 470 101
    elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@nativewriter.pl