Darmowa wycena

Tłumacz francuski – praca zdalna

Jesteś doświadczonym tłumaczem języka francuskiego i chcesz pracować zdalnie? Współpracuj z naszym biurem Native Writer, buduj swoją karierę i zarabiaj bez wychodzenia z domu!

Rekrutacja

Praca zdalna – tłumacz francuskiego

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko tłumacza do naszego biura Native Writer.

Zatrudnimy profesjonalistów z perfekcyjną znajomością języka francuskiego w piśmie.

Jeśli chcesz wspólnie z nami realizować projekty i masz doświadczenie w tej branży, zgłoś swoją kandydaturę!

Co zapewnia

Praca u Native Writer

Wspieramy naszych pracowników, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.

Tworzymy korzystne warunki współpracy i zapewniamy szereg możliwości.

Przejrzyste zadania

Wszystkie zamówienia przesyłane są na nasz system, w którym jasno przedstawiony jest brief, termin, czy stawka. Sam wybierasz, które z nich chcesz wykonać.

Stały rozwój

Zostaniesz wypromowany na naszej stronie, dzięki czemu każdy klient będzie mógł zobaczyć Twoje portfolio i bezpośrednio zamówić od Ciebie tłumaczenie.

Atrakcyjne zarobki

Oferujemy wysokie wynagrodzenia. Nie wyznaczamy limitu, więc możesz podejmować się realizacji wielu zleceń i cieszyć się dużym zarobkiem.

Stabilna współpraca

Dzięki temu, że współpracujemy z setkami klientów, otrzymujemy ciągły napływ nowych zleceń. Z pewnością nie będziesz się z nami nudził.

Mocne strony naszej

Oferty pracy dla tłumacza francuskiego

Tryb zdalny

Współpraca odbywa się na naszym autorskim systemie organizacyjnym i przebiega 100% online.

Ciągłość współpracy

Codzienna dawka nowych zamówień umożliwi Ci maksymalne zapełnienie swojego grafiku.

Elastyczne warunki

Sam wybieraj zlecenia, których chcesz się podjąć i decyduj, w jakiej cenie je zrealizujesz.

Nasze

Oczekiwania wobec kandydatów

Francuski poziom C2

Rekrutujemy wyłącznie tłumaczy z perfekcyjną znajomością języka.

Komunikatywność

Zależy nam na sprawnym kontakcie i dostępności czasowej.

Terminowość

Wymagamy terminowych realizacji zleceń i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Praca zdalna

Formularz rekrutacyjny

Wyślij swoje zgłoszenie i aplikuj na stanowisko tłumacza zdalnego:

    Dane osobowe

    Języki obce (C2)

    CV

    Jak przebiega

    Rekrutacja na stanowisko tłumacza francuskiego

    Zdobądź pracę tłumacza francuskiego w trzech prostych krokach.

    1

    Wyślij zgłoszenie

    Wypełnij formularz rekrutacyjny i prześlij swoją kandydaturę.

    2

    Oczekuj na kontakt

    Po zatwierdzeniu Twojej aplikacji niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

    3

    Rozpocznij pracę

    Uzyskasz dostęp do naszego systemu i rozpoczniemy wspólne projekty.

    FAQ

    Masz jakieś pytania?

    Sprawdź sekcję FAQ i poznaj odpowiedzi na najpopularniejsze kwestie związane z pracą tłumacza francuskiego.

    Czy ogłoszenie jest aktualne?

    Tak, nadal rekrutujemy na stanowisko francuskiego tłumacza.

    Nasza firma rośnie w błyskawicznym tempie i ciągle powiększa zespół, dlatego nieustannie prowadzimy nabór nowych pracowników. Nasze inne aktywne rekrutacje to między innymi:

    Jeśli więc spełniasz nasze wymagania, nie czekaj i prześlij nam swoją kandydaturę.

    Wysłałem aplikację – co dalej?

    Sprawdzimy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą, jeśli spełnisz nasze oczekiwania.

    Proces weryfikacji może zająć od kilku dni do kilku tygodni w zależności od zapotrzebowania i ilości otrzymanych zgłoszeń w danym momencie.

    W jakiej formie następuje rozliczenie?

    Rozliczamy się za pomocą faktur.

    Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku tłumacza francuskiego?

    Twoje zarobki uzależnione będą od ilości oraz rodzaju wykonywanych zleceń.

    Szczegóły przedstawimy indywidualnie w zależności od specjalizacji.

    Czy mam szansę pracy, jeśli dopiero zaczynam karierę?

    Niestety, nasze ogłoszenie kierowane jest wyłącznie do zawodowych tłumaczy.

    Kontakt

    Native Writer - Biuro Tłumaczeń Online

    elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 577 470 101
    elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@nativewriter.pl